היה היה פעם חוקר פרטי.

אבל מאז, עבר לא מעט זמן.

האם יש דימיון בין החוקר הפרטי
למנהל השיווק?

את התשובה אפשר למצוא בסיפור שלי ולראות איך חיפוש בלתי פוסק אחרי המידע מביא אותך להגשים חלומות, מבלי שהתכוונת...

מהו מסלול הקריירה האופייני למנהל שיווק? האמת שאין לי מושג. אך דבר אחד בטוח: מנהל שיווק מצוין חייב קודם כל להכיר לעומק את קהלי המטרה שלו, כדאי שהוא יהיה סקרן ויצירתי ומומלץ שהוא יראה את התמונה הגדולה אבל גם ידע לצלול לפרטים…את הקריירה שלי התחלתי דווקא הכי רחוק מעולם השיווק והטכנולוגיה. במשך מספר שנים הייתי חוקר פרטי מורשה והובלתי מאות חקירות. עבודה מרתקת, צבעונית, דינמית שאיתגרה את כישורי התושיה שלי.

אמנם העיסוק בחקירות לא כלל ניתוח מותגים, בניית "משפכים שיווקיים" וניהול קמפיינים, אבל זאת היתה הזדמנות יוצאת דופן ללמוד על אנשים, על ההתנהגויות שלהם, על הצרכים שלהם, המוטיבציות שלהם, סגנון החיים שלהם, ללקט מידע ממגוון מקורות ולהתיך אותו לכדי תובנות ומהצד השני, לדעת להתאים את המסר (שלי) לכל אחד מהטיפוסים הללו, באופן שידבר אליו ויניע אותו. אם הייתי עוסק אז בתחום השיווק, הייתי קורא לזה כנראה "ניתוח פרסונות"…ונדמה לי שזה מונח שמוכר לכם 🙂 מבחינתי, הבנת הלקוח היא לב לבו של תהליך השיווק. נכון, יש דברים שלא משתנים – תמיד, אבל תמיד…זה מתחיל באנשים.

מנהל קהילת Linkers

ואתם יותר ממוזמנים להצטרף, ללמוד, לקבל ערך מוסף וליצור קשרים מקצועיים חדשים בקבוצת מומחי הלינקדאין הראשונה בישראל.

מנטור מנוסה

בתכניות מנטורינג מובילות מטעם אמזון, מיקרוסופט, IBM, מרכז היזמות והחממה הטכנולוגית של המכללה למנהל, "פורום מיכל סלה" ועוד.

מרצה מומחה בתחום ה - SOCIAL SELLING

ולא רק. מעל ל-2,500 מומחים מתעשיות מובילות קיבלו ממני כלים גם בתחומי השיווק, הדיגיטל, רשתות חברתיות, מיתוג אישי, מיתוג מעסיק ו-LinkedIn.

עד כאן, הסיפור שלי.
ומה הסיפור שלך?

בנסיעה הזאת, יש מקום גם לך!

רוצה לקבל את כל הטיפים, בלי טריקים, החדשות, התובנות, התועלות שאני מוצא ומסייעים לי - ישירות למייל?
נו, אז קדימה!

דילוג לתוכן